Extra Paragraph Types - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Settings
et: Seaded

en: Open
et: Avatud

en: Text
et: Tekst

en: Button
et: Nupp

en: Close
et: Sulge

en: About
et: Programmist

en: Button text
et: Nupu tekst
