Extra Paragraph Types - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Link
eu: Esteka

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Open
eu: Ireki

en: Text
eu: Testua

en: Button
eu: Botoia

en: Close
eu: Itxi

en: About
eu: (r)i buruz

en: Button text
eu: Testu botoia
