Extra Paragraph Types - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Settings
nl: Instellingen

en: Text
nl: Tekst

en: Button
nl: Knop

en: Close
nl: Sluiten

en: Button type
nl: Knoptype

en: About
nl: Over

en: Button text
nl: Knoptekst
