Extra Paragraph Types - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Settings
de: Einstellungen

en: Open
de: Geöffnet

en: Close
de: Schließen

en: Button type
de: Buttontyp

en: About
de: Über

en: Button text
de: Button-Text
