Extra Paragraph Types - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Link
he: קישור

en: Settings
he: הגדרות

en: Open
he: פתוח

en: Text
he: טקסט

en: Button
he: כפתור

en: Close
he: סגירה

en: About
he: אודות
