Extra Paragraph Types - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: Link
id: Tautan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Open
id: Buka

en: Text
id: Teks

en: Button
id: Tombol

en: Close
id: Tutup

en: About
id: Tentang
