Extra Paragraph Types - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Open
lt: Atvira

en: Text
lt: Tekstas

en: Button
lt: Mygtukas

en: Close
lt: Uždaryti

en: About
lt: Apie
