Extra Paragraph Types - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Link
vi: Liên kết

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Open
vi: Mở

en: Text
vi: Văn bản

en: Button
vi: Nút

en: Close
vi: Đóng

en: About
vi: Giới thiệu
