Extra Paragraph Types - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Link
ast: Enllaz

en: Settings
ast: Preferencies

en: Open
ast: Abrir

en: Text
ast: Testu

en: Close
ast: Zarrar
