Extra Paragraph Types - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Link
eo: Ligilo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Open
eo: Malfermu

en: Text
eo: Teksto

en: Button
eo: Butono
