Extra Paragraph Types - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Open
it: Aperto

en: Text
it: Testo

en: Button
it: Pulsante

en: Close
it: Chiudi

en: About
it: Informazioni

en: Button text
it: Testo del bottone
