Extra Paragraph Types - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Settings
nl: Instellingen

en: Text
nl: Tekst

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Basic
nl: Basis

en: Rows
nl: Rijen

en: Fade
nl: Vervaag

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Speed
nl: Snelheid

en: Infinite
nl: Oneindig

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Responsive settings
nl: Responsive-instellingen

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Not created
nl: Niet aangemaakt
