Extra Paragraph Types - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
km: បញ្ចាំង​ស្លាយ

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Randomize
km: ធ្វើ​ដោយ​ព្រាវ​ៗ

en: Direction
km: ទិស
