Extra Paragraph Types - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Title
ur: عنوان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Move
ur: منتقل

en: Text
ur: متن

en: Direction
ur: سمت
