Extra Paragraph Types - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Title
ar: العنوان

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Move
ar: تحريك

en: Text
ar: نص

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Randomize
ar: عشوائي

en: Reverse
ar: عكس

en: Direction
ar: الاتجاه
