Extra Paragraph Types - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Move
el: Μετακίνηση

en: Text
el: Κείμενο

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Randomize
el: Τυχαία

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Slide
el: Κύλιση

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Direction
el: Κατεύθυνση
