Extra Paragraph Types - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
mr: चलचित्रे

en: Title
mr: शीर्षक

en: Settings
mr: संरचना

en: Move
mr: सरकवा

en: Text
mr: अक्षर

en: Direction
mr: दिशा
