Extra Paragraph Types - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Settings
ro: Setări

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: Randomize
ro: Aleator

en: Reverse
ro: Inversează

en: Direction
ro: Direcție
