Extra Paragraph Types - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Move
gl: Mover

en: Randomize
gl: Cambiar aleatoriamente

en: Reverse
gl: Invertido

en: Animation
gl: Animación

en: Direction
gl: Dirección
