Extra Paragraph Types - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Move
az: Yerdəyişmə

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Randomize
az: Random

en: Reverse
az: Tərs

en: Direction
az: İstiqamət
