Extra Paragraph Types - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Move
cs: Přesun

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Randomize
cs: Náhodně přeskupit

en: Animation speed
cs: Rychlost animace

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Direction
cs: Směr

en: Slideshow speed
cs: Rychlost slideshow
