Extra Paragraph Types - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Move
lv: Pārvietot

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Randomize
lv: Nejauši sajaukt

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Direction
lv: Virziens
