Extra Paragraph Types - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Move
sv: Flytta

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Randomize
sv: Slumpa

en: Fade
sv: Tona

en: Slide
sv: Glida

en: Reverse
sv: Omvänd

en: Animation
sv: Animering

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Direction
sv: Riktning

en: Pause
sv: Pausa

en: Slideshow speed
sv: Hastighet för bildspel

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Navigation settings
sv: Inställningar för navigering
