Extra Paragraph Types - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
id: Presentasi Slide

en: Move
id: Pindah

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Randomize
id: Acak

en: Fade
id: Redup

en: Animation speed
id: Kecepatan animasi

en: Reverse
id: Terbalik

en: Direction
id: Arah

en: Navigation settings
id: Pengaturan navigasi
