Extra Paragraph Types - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Randomize
sk: Náhodne

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Animation
sk: Animácia

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Direction
sk: Smer

en: Pause
sk: Pozastaviť
