Extra Paragraph Types - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Title
fa: عنوان

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Move
fa: انتفال

en: Text
fa: متن

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Randomize
fa: تصادفی

en: Fade
fa: محو شدن

en: Slide
fa: لغزیدن

en: Animation speed
fa: سرعت انیمیشن

en: Reverse
fa: معکوس

en: Direction
fa: جهت
