Extra Paragraph Types - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Title
he: כותרת

en: Settings
he: הגדרות

en: Move
he: הזזה

en: Text
he: טקסט

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Randomize
he: להפוך לאקראי

en: Reverse
he: הפוך

en: Direction
he: כיוון

en: Pause
he: עצירה
