Extra Paragraph Types - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Title
is: Titill

en: Settings
is: Stillingar

en: Move
is: Flytja

en: Text
is: Texti

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Direction
is: Stefna

en: Previous text
is: Fyrri texti
