Extra Paragraph Types - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Move
lt: Perkelti

en: Text
lt: Tekstas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Randomize
lt: Atsitiktinis

en: Direction
lt: Kryptis
