Extra Paragraph Types - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
fr: Diaporama

en: Move
fr: Déplacer

en: Randomize
fr: Générer au hasard

en: Fade
fr: Fondu

en: Slide
fr: Glisser

en: Animation speed
fr: Vitesse de l'animation

en: Reverse
fr: Inversé

en: Pause on hover
fr: Pause au survol

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: Next text
fr: Texte de Suivant

en: Item margin
fr: Marge de l'élément

en: Slideshow speed
fr: Vitesse du diaporama

en: Navigation settings
fr: Paramètres de navigation

en: Min items
fr: Éléments minimum

en: Not created
fr: Non créé
