Extra Paragraph Types - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: Move
hi: चाल

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Reverse
hi: विपरीत

en: Direction
hi: दिशा
