Extra Paragraph Types - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Move
it: Sposta

en: Horizontal
it: Orizzontale

en: Vertical
it: Verticale

en: Randomize
it: Casuale

en: Fade
it: Dissolvenza

en: Reverse
it: Inverti

en: Pause on hover
it: Pausa al passaggio del mouse

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Direction
it: Direzione

en: Pause
it: Pausa

en: Slideshow speed
it: Velocità di scorrimento

en: Paragraphs
it: Paragrafi
