Extra Paragraph Types - en to no translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
no: Lysbildevisning

en: Title
no: Tittel

en: Settings
no: Innstillinger

en: Move
no: Flytt

en: Text
no: Tekst

en: Horizontal
no: Horisontal

en: Vertical
no: Vertikal

en: Randomize
no: Tilfeldiggjøre

en: Animation speed
no: Animasjonshastighet

en: Reverse
no: Motsatt

en: Animation
no: Animasjon

en: Paragraph
no: Avsnitt

en: Direction
no: Retning

en: Paragraphs
no: Avsnitt

en: Not created
no: Ikke opprette
