Extra Paragraph Types - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Title
nl: Titel

en: Settings
nl: Instellingen

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Text
nl: Tekst

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Randomize
nl: Willekeurig

en: Fade
nl: Vervaag

en: Slide
nl: Schuiven

en: Animation speed
nl: Animatiesnelheid

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Animation
nl: Animatie

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Direction
nl: Richting

en: Pause
nl: Pauze

en: Slideshow speed
nl: Slideshow-snelheid

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Navigation settings
nl: Navigatie-instellingen

en: Not created
nl: Niet aangemaakt
