Extra Paragraph Types - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Disable
hu: Letiltás

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Text
hu: Szöveg

en: Collapsible
hu: Összecsukható

en: Fill
hu: Kitöltés

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Tab title
hu: Fül címe

en: Tab content
hu: Fül tartalma

en: Vertical tabs
hu: Függőleges fülek

en: Styles
hu: Stílusok
