Extra Paragraph Types - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Disable
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Fill
kn: ತುಂಬಿಸು

en: Auto
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್
