Extra Paragraph Types - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
