Extra Paragraph Types - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Content
ca: Contingut

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Tab title
ca: Títol de la pestanya

en: Tab content
ca: Contingut de la pestanya

en: Vertical tabs
ca: Pestanyes verticals

en: Styles
ca: Estils
