EPT Tiles (1.4.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: On
ar: في

en: Link
ar: رابط

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Text
ar: نص

en: Off
ar: إيقاف
