EPT Tiles (1.4.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Settings
ast: Preferencies

en: Text
ast: Testu
