EPT Tiles (1.4.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: On
be: На

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Text
be: Тэкст
