EPT Tiles (1.4.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Text
eu: Testua

en: Styles
eu: Estiloak
