EPT Tiles (1.4.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: On
gl: Activo

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Text
gl: Texto

en: Off
gl: Desactivado

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Styles
gl: Estilos
