EPT Tiles (1.4.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: On
he: פעיל

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: Text
he: טקסט

en: Off
he: כבוי

en: Styles
he: סגנונות
