EPT Tiles (1.4.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: On
hr: Uključi

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Text
hr: Tekst

en: Styles
hr: Stilovi
