EPT Tiles (1.4.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Text
hy: Տեքստ
