EPT Tiles (1.4.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: On
id: Pada

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: Settings
id: Pengaturan

en: Text
id: Teks

en: Off
id: Matikan

en: Styles
id: Gaya
