EPT Tiles (1.4.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: On
is: Virkjað

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Text
is: Texti

en: Off
is: Af
