Extra Paragraph Types - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: On
it: Acceso

en: Image
it: Immagine

en: Settings
it: Impostazioni

en: Text
it: Testo

en: Off
it: Spento

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: Two columns
it: Due colonne

en: Styles
it: Stili

en: Paragraphs
it: Paragrafi

en: Three columns
it: Tre colonne
