EPT Tiles (1.4.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Text
kk: Текст
